Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

servisní technik pro Prostějov volná místa

Volná místa profese servisní technik pro Prostějov vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro servisní technik Prostějov, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

servisní technik/ka - zemědělské a stavební techniky

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Pracoviště Žalkovice - areál firmy Zámoraví, a.s. - Náplň práce: servis zemědělské a stavební techniky - Požadavky: praxe v oboru výhodou, odpovědný přístup k práci, ochota učit se novým věcem - Benefity: půlroční prémie na základě hospodářských ...

Zaměstnavatel:
VALZET, s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Elektrikář/ka servisní technik/čka potrubních rozvodů a zdravotnických prostředk

NÁPLŇ PRÁCE: provádění trubkových, můstkových, lištových a průmyslových elektroinstalací provádění montážních a servisních prací, proměření obvodů a provedení zkoušek dle platné legislativy,-provádění zápisů do montážních deníků, vyplňování a podpis ...

Flídr medical s.r.o.

Mechanik - opravář - servisní technik

Nástup možný IHNED nebo dle dohody. Náplň práce: Servis a opravy speciálních drážních strojů; Montážní práce nových systémů na strojích; Generální opravy strojních komponentů; Diagnostika a kontrola Požadujeme: Vzdělání nebo praxi v oboru s ...

Traťová strojní stanice Olomouc, spol. s r. o.