• Elektrikář/ka servisní technik/čka potrubních rozvodů a zdravotnických prostředk

Elektrikář/ka servisní technik/čka potrubních rozvodů a zdravotnických prostředk

Zaměstnavatel: Flídr medical s.r.o.
Na Vyšehradě 1096

NÁPLŇ PRÁCE: provádění trubkových, můstkových, lištových a průmyslových elektroinstalací
provádění montážních a servisních prací, proměření obvodů a provedení zkoušek dle platné legislativy,-provádění zápisů do montážních deníků, vyplňování a podpis servisních protokolů, jednání se zákazníkem
POŽADAVKY: min.střední odborné nebo úplné střední odborné vzdělání v oboru elektro, platná vyhláška 50/1978Sb.§5(§6 a více výhodou, ochota cestovat, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav, schopnost samostatné práce, zkušenost s prací v terénu, komunikativnost
NABÍZÍME: zajímavá práce v tradiční české firmě, smluvní telefonní tarify pro zaměstnance, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj a Nj v rámci pracovní doby, motivační odměna, flexipassy, čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
Nástup do PP dle dohody.
KONTAKT: osobně ( Široký Důl č.p. 200)7-14h, telefonicky (7-14h), emailem

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj