Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce ve školství Pardubický kraj - Vyšší odborné

Volná místa ve školství Pardubický kraj - Vyšší odborné vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • Pardubický kraj
zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst

Učitelka v mateřské škole

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Místo výkonu práce: Družstevní 366, Luže NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťování překrývání učitelek, pracovní doba - dva dny v týdnu v odpoledních hodinách (12 - 16:15 hodin). První kontakt učiňte prosím denně od 10 - 12 hodin na výše uvedeném telefonním čísle ...

Zaměstnavatel:
Mateřská škola Luže
Přidat k oblíbeným

Vychovatel/ka ve školském zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: vychovatel/ka v dětském domově - pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) POŽADAVKY: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, absolvování psychotestů dle zákona č. 109/2002 Sb. před ...

Dětský domov Polička

Vychovatel/ka

POŽADAVKY: vzdělání podle zákona č.563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících - § 16, odst. 2, ŘP sk. B NABÍZÍME: po zapracování smlouva na dobu neurčitou, příplatek za praxi, odměny KONTAKT: e-mailem

Středisko výchovné péče Svitavska

Učitel hry na bicí nástroje

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: nám. A. Jiráska č.p. 3, Lanškroun-Vnitřní Město , 563 01 Lanškroun Výuka hry na keyboard NABÍZÍME: stravenky, možnost městského bytu KONTAKT: telefonicky

Základní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun