Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce ve školství Olomoucký kraj - Odborné vyučení bez maturity

Volná místa ve školství Olomoucký kraj - Odborné vyučení bez maturity vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Školník/ce

| Inzerováno déle jak týden

Náplň práce: Školník-domovník vykonává drobné řemeslné práce při opravách a údržbě domova, zařízení domova, vybavení např.: zahradnické, zámečnické, zednické práce, natěračské apod. V topné sezóně možnost práce na dohodu o pracovní činnosti: obsluha ...

Zaměstnavatel:
Dětský domov a Školní jídelna, Hranice, Purgešova 847
Přidat k oblíbeným

Správce objektů - školník

Požadujeme: odborné vzdělání tech. zaměření (výuční list) v oboru kovo, elektro, dřevo - výhodou; manuální zručnost; trestní rejstřík bez záznamu a zdravotní způsobilost. Nabízíme: příspěvek na důchodové připojištění a příspěvek na ...

Základní škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace

Učitel/ka odborného výcviku v zařízení sociálních služeb

| Inzerováno déle jak měsíc

Nástup možný IHNED. Možnost prac. poměru i na zkrácený úvazek. Střední škola Euroinstitut je zaměřená na vzdělávání dospělých žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, trvale žijící v domovech sociálních služeb, zde probíhá ...

Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji