Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce ve školství Olomoucký kraj - strana 6

Volná místa ve školství Olomoucký kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek. - strana 6

zobrazujeme 51 - 53 nabídek práce
celkem nalezeno 53 volných míst

Učitel/ka I. stupně ZŠ

| Inzerováno déle jak měsíc

Možnost prodloužení smlouvy. Požadujeme: Aprobace i Aj výhodou. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: zs.brodek@volny.cz Volné místo učitel/ka i. stupně zš pro lokalitu Brodek u Přerova.

Zaměstnavatel:
Základní škola Brodek u Přerova
Přidat k oblíbeným

Učitel/ka

Náplň práce: výuka výchov na 2 stupni základní školy (výtvarná výchova, hudební výchova, tělesná výchova...) Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: zstovacov.reditel@seznam.cz Volné místo učitel/ka pro lokalitu Tovačov.

Základní škola a Mateřská škola Tovačov

Učitel/ka 1. stupně

Požadujeme: Kvalifikace dle § 7 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění - učitelství 1. stupně ZŠ. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: zsmsmerovice@seznam.cz Volné místo učitel/ka 1. stupně ...

Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, okres Přerov, příspěvková organizace