Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce ve školství Jihočeský kraj - Odborné vyučení bez maturity

Volná místa ve školství Jihočeský kraj - Odborné vyučení bez maturity vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

DĚLNÍK/DĚLNICE V ELEKTORTECHNICE

| Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: Obsluha strojů a zařízení, kontrola kvality. Požadavky: SOU vzdělání, praxe v elektrotechnické výrobě, spolehlivost, flexibilita, 2 směnný provoz Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek, týden dovolené navíc, dotované stravování, ...

Zaměstnavatel:
TSE ELECTRONICS spol. s r.o.
Přidat k oblíbeným

ELEKTOROMONTÉR

Dvousměnný provoz nebo dle dohody Pro bližší informace telefonní kontakt Práce v Českých Budějovicích Volné místo elektoromontér pro lokalitu České Budějovice.

DAM Energy, s.r.o.

Učitel odborného výcviku - obor Zednické práce

Preferujeme uchazeče vyučeného v oboru Zedník, s dobrým vztahem k dětem, klidné povahy, ŘP skupiny B. Nabízíme: dotovanou stravu, příspěvky z FKSP, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou Plat závisí na dosaženém vzdělání a praxi. Nutný ...

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89