Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

kuchař pro Strakonice volná místa

Volná místa profese kuchař pro Strakonice vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • kuchař
  • kuchař Strakonice
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro kuchař Strakonice, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

KUCHAŘ/KA

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: vaření minutkových jídel, výdej hotových i minutkových jídel. Požadujeme: spolehlivost, praxi v oboru, samostnost, práce v týmu. Nabízíme: platové bonusy, zaměstnanecké slevy. První kontakt: První kontakt: pí. Rychtářová Kateřina, ...

Zaměstnavatel:
Ivana Rychtářová
Přidat k oblíbeným

Pomocní kuchaři

Nabízíme jedno směnný, 8,5hod. pracovní poměr bez svátků. Pracovní doba začíná ve 4:30 nebo 5:00 podle potřeby.

Marošovi, s.r.o.

KUCHAŘ/KA

Pracovní doba od 6:00 hod. - 18:00 hod. Co budete konkrétně dělat? Vařit klientům našeho domova, většinou klasickou domácí kuchyni včetně dietních úprav Spolupracovat s týmem, na který se můžete spolehnout Motivace je pro nás víc než vaše praxe - ...

SeneCura SeniorCentrum Písek a.s.