Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

manažer pro Jičín volná místa

Volná místa profese manažer pro Jičín vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro manažer Jičín, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Technický manažer

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: příležitost pro kandidáty ze strojírenských/elektrotechnických oborů, zajišťuje nástroje do výroby,opravy zařízení, řídí a kontroluje údržbu a zajišťuje technický chod výrobních zařízení Znalosti: znalost práce s PC (MS Excel, Word) ...

Zaměstnavatel:
FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Projekt manažer - manažerka

PROJEKT MANAŽER - MANAŽERKA Znalost AJ slovem i písmem, komunikace se zákazníky, zpracování zakázek, SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe technického směru, ale není podmínkou polygrafický směr, je však výhodou. Mzda: 45000 - 80000,-Kč hrubého po zaučení

CASIA spol. s r.o.

Projektový manažer - manažerka

PROJEKTOVÝ MANAŽER - MANAŽERKA Orientace v projektovém managementu Znalost angličtiny a/nebo němčiny podmínkou Zkušenosti s řízením projektů a jednáním s dodavateli a zákazníky výhodou Orientace v konstrukční a technologické dokumentaci Znalost ...

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.