Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

údržbář pro Domažlice volná místa - strana 2

Volná místa profese údržbář pro Domažlice vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 2

zobrazujeme 11 - 13 nabídek práce
celkem nalezeno 13 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro údržbář Domažlice, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Údržbář -mechanik

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: " Denní údržba a opravy výrobních strojů " Spolupráce se seřizovači a nástrojaři " Diagnostika a odstraňování závad výrobních strojů OD VÁS OČEKÁVÁME: " Prokazatelné zkušenosti s opravami výrobních zařízení min. 1 rok " Základní ...

Zaměstnavatel:
Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Provozní údržbáři

Opravy a údržba výrobního a nevýrobního zařízení, čtení a použití technických podkladů. Náborový příspěvek, příplatek na dovolenou, vánoční odměna, příspěvek na penzijní, životní pojištění.

Polytec Composites Bohemia s.r.o.

Správce budov - údržbář

možno i na zkrácený úvazek NÁPLŇ PRÁCE: " Správa a monitoring potřeb firemního majetku " Spoluorganizace a provádění plánované a preventivní údržby majetku " Plánování a zajišťování údržby " Zajišťování předepsaných revizních zkoušek a hlídání ...