Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

asistent pro České Budějovice volná místa

Volná místa profese asistent pro České Budějovice vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • asistent
  • asistent České Budějovice
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro asistent České Budějovice, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

asistent tiskaře/lakaře

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

KONTAKT TELEFONICKY Požadujeme: - řidičský průkaz VZV výhodou; technická zručnost; zodpovědnost; dobrý zdravotní stav (třísměnný provoz, práce v hluku) Náplň práce: - zajištění plynulého chodu tiskařské / lakovací linky - průběžná kontrola ...

Zaměstnavatel:
TECNOCAP s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Administrativní pracovník/ce - asistent/ka dispečera

Požadujeme: dobrou znalost na PC znalost cizího jazyku slovem i písmem (RJ, AJ) praxe v oblasti dopravy, logistiky a spedice výhodou komunikativnost zodpovědnost Nabízíme: pracovní dobu na dobu neurčitou profesní růst v rámci týmu příjemný ...

ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o.

Asistent prodeje

Náplň práce: aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny Požadavky: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka Výhody: nákup na zaměstnaneckou slevu, ...

BIKERS CROWN, s.r.o.