• P
  • Vedoucí skladu

Vedoucí skladu

Zaměstnavatel: ACE Trade spol. s r.o.
Hnátnice 332

Pracovní náplň: vedení týmu pracovníků skladu; řízení skladového hospodářství; provádění skladových inventur; skladová evidence v ERP systému Helios Inuvio; spolupráce s oddělením logistiky; obsluha manipulační techniky.

Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost a časovou flexibilitu; schopnost samostatně se rozhodovat a řídit kolektiv; dobré komunikační schopnosti; manuální zručnost a fyzickou zdatnost; řidičský průkaz skupiny B, praxe s manipulační technikou výhodou

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí společnosti; odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, podnikové stravování, příjemné pracovní prostředí.

Kontakt: telefonicky po - pá, 7.30 - 15 hodin nebo e-mailem
Novotná Lenka, tel.: 770 149 909, e-mail: novotna@acetrade.cz

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj