• P
  • OBRÁBĚČ CNC STROJŮ | TURNOV | I ABSOLVENT

OBRÁBĚČ CNC STROJŮ | TURNOV | I ABSOLVENT

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jsi absolvent nebo jen hledáš pracovní změnu?

Tak čti dál!

Náplň práce:
- Manipulace a kalibrace CNC zařízení
- Monitorování a zaznamenávání výrobních parametrů
- Kontrola a hodnocení výrobní kvality s využitím měřicích prostředků a technické dokumentace
- Pravidelná údržba strojů včetně provádění drobných oprav

Požadujeme
- Dokončené vzdělání v oboru strojírenství ( obráběč kovů, strojní mechanik, nástrojař, automechanik)
- Ochotu učit se novým věcem
- Ochota pracovat na směny

- Motivující finanční ohodnocení
- 13. plat + každoroční přidávání
- 25 dní dovolené
- Finanční odměny za odpracované roky
- Možnost osobního rozvoje
- Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou
- Dotované závodní stravování
- Hrazené jazykové kurzy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Svozové autobusy ze směrů: Semily, Železný Brod, Lomnice nad Popelkou

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Liberecký kraj