• P
  • P
  • Prodejní asistent/ka, prodavač/ka do prodejny se sportovním oblečením a vybavení

Prodejní asistent/ka, prodavač/ka do prodejny se sportovním oblečením a vybavení

Zaměstnavatel: P-sport Rokytnice s.r.o.
Rokytnice nad Jizerou 3

Prodejní asistent/ka do prodejny se sportovním oblečením a vybavením. Požadujeme: příjemné vystupování a komunikativnost, energii a tah na branku, chuť pracovat a učit se novým věcem, zodpovědnost a spolehlivost, trestní bezúhonnost.

Náplň: aktivní prodej zboží, drobná administrativa na PC, správa objednávek z E-shopu. Nabízíme:Velmi dobré osobní ohodnocení, firemní benefity, flexibilní pracovní dobu, zaškolení

kontakt: e-mailem, telefonicky 9:00 - 17:00 pondělí - neděle, osobně Rokytnice nad Jizerou, 9:00 - 17:00 pondělí - neděle

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj