• P
  • P
  • Manipulační dělník

Manipulační dělník

Zaměstnavatel: Styrotrade, a.s.
třída Hrdinů 1327

Manipulační dělník ve výrobě

náplň práce:
- sváží vysokozdvižným vozíkem hotové výrobky z výroby na sklad
- vychystává zakázky k expedici, pomocí VZV je nakládá a pak ručně urovnává na vozidle
- vykládá přivezené zboží z vozidel, uklízí sklady

nabízíme:
- plný pracovní úvazek ve 2 směnném provoze
- platové ohodnocení od 120,- Kč/hod + další benefity:
- stravenkový paušál 115,- Kč/směnu
- odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč za rok
- 25 dnů dovolené
- první pracovní poměr na dobu určitou, další pak na neurčitou
- s ohledem na ruční nakládku (fyzicky náročnější práce), místo vhodné spíše pro muže
- vhodné také pro absolventy

požadujeme:
- zodpovědnost a pečlivost při vychystávání a nakládání objednávek na kamióny
- praxe ve skladu, nebo s řízením a obsluhou VZV je výhodou, (pokud není, po proškolení
zajistíme průkaz na VZV )

Fyzicky náročná práce, vhodné spíše pro muže.

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista: Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj