• P
  • KONSTRUKTÉR - až 70 000 Kč

KONSTRUKTÉR - až 70 000 Kč

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máš praxi jako konstruktér či designer a hledáš novou výzvu?

U nás budeš navrhovat a kreslit v 3D programu díly a sestavy. Používáme programy CATIA 5 a NX.

Máš s těmito 3 D programy zkušenost a toužíš pracovat tam, kde si svých zaměstnanců opravdu cení? Přihlaš se.

Hlavní pracovní náplň:
- tvorba výkresové dokumentace na základě 3 D dat
- Analýza doformování, kolizí a další
- Odborná podpora pracovníků ve výrobě a konstrukčního týmu
- Správa dat v PDM systému

Požadujeme
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- Zkušenosti na obdobné pracovní pozici
- Praxe s CAD programem CATIA V5 nebo NX
- Znalost německého nebo anglického jazyka alespoň na úrovni B1
- Zkušenost s konstrukcí plastových nebo kovových dílů

* 13. a 14. plat
* 5 týdnů dovolené
* měsíční prémie
* příspěvek na dopravu
* závodní stravování
* flexibilní pracovní doba
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* penzijní pojištění
* zvýhodněné tarify
* komplexní systém vzdělávacích kurzů a zvyšování kvalifikace

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj