• P
  • MONTÉR | 1 SMĚNA

MONTÉR | 1 SMĚNA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Práce ve výrobě a jen na jednu směnu? To se moc často nevidí! A právě tohle teď nabízíme v Písku. Tak nezmeškejte velkou šanci!

Hledáme nové montéry/mechaniky, kteří občas zaskočí i například na obrobnu, kde budou pracovat s frézami, nebo na řezárnu sem tam něco navrtat.

Bude potřeba, abys znal/a technickou dokumentaci. Dále je nutné, abys byl/a do práce nadšený/á a manuální zručnost se určitě bude také hodit. :)

Náplň práce:
- montáž strojů
- čtení výkresové dokumentace
- zahraniční služební cesty - montáže a oživení strojů (až na cca 3 týdny)

Tak co na to říkáš?

Požadujeme
- SOU/SŠ vyučení strojírenského směru
- Orientaci ve výkresové dokumentaci
- ŘP sk. B
- Manuální zručnost, technické myšlení
- Praxe v montáži výhodou, nikoliv podmínkou

- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Různé zaměstnanecké benefity
- Příspěvek na penzijní připojištění

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj