• P
  • ELEKTRONIK | PROSTĚJOV

ELEKTRONIK | PROSTĚJOV

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máš elektro vzdělání, vyhlášku 50 a základy PLC programování?

Pak hledáme právě TEBE!

Do výrobní firmy v Prostějově hledáme ELEKTRONIKA!

Náplň práce:
- kontrola a úprava programů PLC
- diagnostika a programování robotických systémů
- identifikace závad strojů, zařízení a přístrojů s použitím diagnostických měřících přístrojů
- optimalizace výrobních a strojních zařízení

Požadujeme
- min. SŠ vzdělání v oblasti elektro, obor automatizace výhodou
- výhodou znalost PLC řídících systémů, Beckhoff, Siemens, Eaton a robotických zařízení Motoman
- platná vyhláška 50 Sb. min. § 6

- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
- dárky při významných životních událostech

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj