• P 
  • P 
  • Školní speciální pedagogové 

Školní speciální pedagogové

Zaměstnavatel: 2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace
Májová 252

Místo výkonu práce: Májová 14, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2024) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 16 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Platové ohodnocení: 13.128,- Kč až 17.112,- Kč (dle započitatelné praxe). Pracovní doba: pružná pracovní doba dle domluvy a potřeb zaměstnavatele. Náplň práce: bližší informace (náplň práce) při osobním setkání.

Požadujeme: podmínkou je trestní bezúhonnost a splnění kvalifikačních předpokladů pro danou pozici v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., speciální pedagogové získávají odbornou kvalifikaci vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd:
a) zaměřené na speciální pedagogiku
b) zaměřené na pedagogiku předškolního věku nebo na přípravu učitelů základní školy nebo na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů střední školy nebo na přípravu vychovatelů a doplňujícím studiem k rozšíření odborné kvalifikace uskutečňovaném vysokou školou nebo
c) studijního oboru pedagogogika a doplňujícím studiem k rozšíření odborné kvalifikace uskutečňovaném vysokou školou
d) případně kvalifikaci získanou vysokoškolským vzděláním v akreditovaném magisterském studijním programu zaměřeném na speciální pedagogiku a přípravu učitelů základních škol.

Nabízíme: vstřícný kolektiv. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-13:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 8:00-12:00 h - kancelář školy).

odpovědět
Školní speciální pedagogové
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj