• P
  • MISTR ÚDRŽBY | LIBEREC

MISTR ÚDRŽBY | LIBEREC

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáme kvalifikovaného ÚDRŽBÁŘE na pozici Mistra! Chceš zajišťovat bezproblémový provoz výrobního procesu?

Tak to se mi ozvi!

Náplň práce:
- zodpovědnost za neprodlené odstranění závady/poruchy stroje
- preventivní a prediktivní údržba strojů dle TPM manuálu
- spolupráce s oddělením výroby a logistiky
- zajištění evidence provedených oprav a jinýh zásahů do parametrů strojů
- zodpovědnost za dodržování standardů 6S a udržování pracoviště v čistotě
- spolupráce s technikem BOZP a PO

Požadujeme
- je minimálně vyučen a má praxi v technickém oboru
- zkušenosti s vedením malého týmu lidí
- zkušenost z automotive společnosti
- ochota pracovat na směny
- má technické myšlení

NABÍZÍME:
- plnohodnotné zaškolení
- motivující pracovní a finanční podmínky
- měsíční příplatky 3000 Kč
- dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti
- práci v přátelském kolektivu
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- roční bonusy
- věrnostní bonusy

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Liberecký kraj