• P 
  • P 
  • UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY 

UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY

Zaměstnavatel: Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji
Havlíčkova 378

Své životopisy prosím zasílejte na kontaktní e-mailovou adresu: nabor.OLK@euroinstitut.cz.
Termín nástupu: kdykoliv

Jsme Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji, zaměřená na vzdělávání dospělých žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, trvale žijících v domovech pro osoby se zdravotním postižením, kde probíhá výuka. Hledáme plně kvalifikovaného učitele střední školy pro práci s naší cílovou skupinou s akcentem na praktický způsob vedení výuky.

Požadované vzdělání - odborná kvalifikace učitele všeobecně-vzdělávacích předmětů nebo učitele odborných předmětů střední školy nebo učitele praktického vyučování včetně vzdělání v oblasti pedagogických věd zaměřeného na speciální pedagogiku pro učitele. Střední vzdělání ukončené výučním listem v některém z oborů praktického vyučování vítáno.

Využijeme: kreativitu, flexibilitu a praktický přístup ve výuce, dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce s IT technikou v pedagogickém procesu a v administrativních činnostech, zálibu v práci s žáky v terénu.

Poznámka: Pracovní úvazek na dobu určitou, po zapracování a prokázání schopností adaptace na specifika práce s cílovou skupinou možné na dobu neurčitou. Plný i částečný úvazek

odpovědět
UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj