• P
  • Recepční denní-noční

Recepční denní-noční

Zaměstnavatel: HOTELIS s.r.o.
Pod Jelením skokem 400

Kontakt: Svěrkošová Jana, tel.: 724 315 450, e-mail:
jana.sverkosova@hotelis.cz
Náplň práce: komunikace s hosty a řešení jejich požadavků; spolupráce se zaměstnanci všech provozů; zpracování související administrativy; příprava denních podkladů.
Požadujeme: středoškolské vzdělání; komunikativní znalost alespoň dvou cizích jazyků (NJ, AJ, RU); znalost práce na PC; výborné komunikační schopnosti, proklientský a pozitivní přístup; pečlivost, spolehlivost a důslednost; flexibilitu.
Výhodou: zkušenost s prací v hotelu.
Nabízíme: práci v dynamicky se rozrůstající společnosti; odpovídající platové ohodnocení; možnost kariérního růstu.
zvýhodněné ceny ubytování v rámci Hotelis hotelů; příspěvek na penzijní nebo životní pojištění; personální strava za zvýhodněnou cenu

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina, Ruština

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj