• P
  • P
  • Projektant / Projektantka technologie tepelných energetických staveb

Projektant / Projektantka technologie tepelných energetických staveb

Zaměstnavatel: MIOT, s.r.o.
Zelená 3062

1. kontakt e-mailem: miot@miot.cz, lukas.bukovsky@miot.cz

Náplň práce
- zpracování technicko-ekonomických studií
- zpracování projektových dokumentací všech stupňů:
- pro územní řízení a stavební řízení,
- pro provádění stavby, pro výběr dodavatele,
- skutečné provedení podle vyhl. č. 499/2006 Sb.
- dílčí výrobní dokumentace
- tvorba koncepcí technických řešení
- práce v terénu
- tvorba podkladů
- mezi-profesní koordinace
- spolupráci při inženýrské činnosti (zajišťování správních řízení)
- autorský dozor na stavbě

Oblasti projektování
- kotelny (parní, horkovodní, teplovodní),
- výměníkové stanice (parní, horkovodní, teplovodní),
- potrubní rozvody (parovody, horkovody, teplovody - nadzemní, podzemní),
- vytápění,
- chlazení a další.

Požadovaná praxe v oboru: min. 3 roky v oboru na obdobné pozici

Požadujeme
- vzdělání SŠ/VŠ v oboru techniky prostředí nebo energetiky
- schopnost samostatné práce
- důslednost, pečlivost a zodpovědnost při řešení projektů
- ŘP skupiny B - aktivní řidič
- znalost AJ výhodou, ale není podmínkou
- znalost prostředí AutoCAD (práce ve 3D výhodou)
- zkušenosti s rozpočtováním výhodou

Nabízíme
- zajímavou tvůrčí práci
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- výhodné platební podmínky
- mobilní telefon
- příspěvek na penzijní pojištění
- příspěvek na stravování

Nástup IHNED

Požadujeme
Znalost jazyka: Čeština

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj