• P
  • Technolog/technoložka CNC obrábění

Technolog/technoložka CNC obrábění

Zaměstnavatel: BENEŠ a LÁT a.s.
Tovární 463

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Účast v projektových týmech pro zavádění nových projektů, spolupráce s kolegy na odd. technologie slévárny při návrhu nových dílů, s konstrukcí a kvalitou, spolupráce na zavedení nových technologií a strojů, nastavení výrobních procesů a dohled nad jejich implementací.

Požadujeme:
SOU/SŠ/VŠ strojírenství, znalost strojírenské výkresové dokumentace, znalost programování NC strojů min. 1 rok, týmový hráč, dobré komunikační dovednosti, výhodou - přesah na programování CAD/CAM.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Požadujeme
Jiné

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj