• P
  • Nástrojaři

Nástrojaři

Zaměstnavatel: BENEŠ a LÁT a.s.
Tovární 463

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Výroba dílů dle výkresové dokumentace, dokončovací operace při výrobě nových nástrojů a forem, lícování dosedů a ověřování funkce nástrojů a forem, práce na konvenčních i CNC strojích, opravy nástrojů a forem.

Požadujeme:
SOU (v oboru nástrojař apod.), praxi v oboru nebo vyučení v oboru (juniory zaučíme), nutná znalost orientace ve strojírenských výkresech, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zručnost, výhodou svářečský průkaz.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Požadujeme
Jiné

Nástrojaři
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj