• P
  • Seřizovač/ka CNC

Seřizovač/ka CNC

Zaměstnavatel: BENEŠ a LÁT a.s.
Tovární 463

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Zajišťování plynulého chodu směny obrobny CNC, seřizování CNC strojů, odpovědnost za výkon strojů a za kvalitu vyráběných dílů, spolupráce při realizaci nových projektů.

Požadujeme:
Dobré komunikační schopnosti, schopnost řídit zaměstnance na své směně, praxi s obsluhou CNC strojů, min. SOU vzdělání strojního zaměření.

Pracovní doba:
Směnný provoz - 12ti hodinové směny PO až PÁ dle směnného kalednáře (cca 15 směn v měsíci, bez víkendu).

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Požadujeme
Jiné

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj