• P
  • P
  • Automatizační technici - i pro absolventy oboru automatizace

Automatizační technici - i pro absolventy oboru automatizace

Zaměstnavatel: BENEŠ a LÁT a.s.
Tovární 463

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
programování Off-line a On-line robota, dále základní parametrizace robota, oživení, uvedení do provozu a testování pracoviště, spolupráce s dalšími odděleními, návrhy robotických a automatických buněk.

Požadujeme:
vzdělání v oboru automatizace (nebo vzdělání lze nahradit min. 3 letou praxí v tomto oboru).

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Požadujeme
Jiné

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj