• Technolog/technoložka - vhodné i pro absolventy techn. škol

Technolog/technoložka - vhodné i pro absolventy techn. škol

Zaměstnavatel: BENEŠ a LÁT a.s.
Tovární 463

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Podpora výroby (nízkotlaké a gravitační lití) z pohledu technologie, tvorba technologických postupů a dalších výrobních podkladů, účast na jednáních se zákazníky v rámci poptávkovo-nabídkového řízení, řešení technologických problémů ve výrobě, účast na kontinuálním zlepšování výroby z pohledu technologie.

Požadujeme:
SŠ, VŠ vzdělání technického směru, výhodou strojní obory nebo vzdělání lze nahradit technologickou praxi ve slévárně, dobrá orientace v technické výrobní dokumentaci včetně výkresové, dobré komunikační schopnosti, vlastní iniciativa výhodou - znalost systémových procesů ISO 9001 nebo IATF 16949, znalost AJ na komunikativní úrovni.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce.

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj