• P
  • Kontrolor/ka kvality ve výrobě

Kontrolor/ka kvality ve výrobě

Zaměstnavatel: BENEŠ a LÁT a.s.
Tovární 463

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání technického směru (lze nahradit praxí ve výrobní firmě), předchozí zkušenost v oddělení kvality výhodou, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, základy čtení výkresové dokumentace, zalost práce s ručními měřidly.

Náplň práce:
Uvolňování výroby, dozor nad kvalitou v průběhu výroby, měření a dokumentování výsledků v průběhu výroby, vypořádání neshodných výrobků, spolupráce při řešení kvalitativních problémů.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce.

Požadujeme
Jiné

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj