• P
  • Mechanik strojů a zařízení v plastikářské výrobě

Mechanik strojů a zařízení v plastikářské výrobě

Zaměstnavatel: VINAMET CZ s.r.o.
Kurovice 0

PRACOVIŠTĚ Kurovice u Holešova
- Pracovní náplň: údržba a seřizování strojů na zpracování plastů
- Požadujeme: SOU/SŠ strojírenské, nebo elektrotechnické zaměření, případně zpracování plastů, možné i vzdělání v oborech elektromechanik, elektrikář, automechanik, zámečník, soustružník, frézař, opravář zemědělských strojů, řidičský průkaz skupiny B, flexibilita a ochota pracovat v třísměnném provozu, výhodou předchozí praxe v oboru, ochota učit se novým věcem
- Benefity: Příspěvek na stravné, dopravu a zvýšení cen energií. Příspěvek na vánoce a dovolenou. Příplatky za noční i odpolední směny. Měsíční odměny.
- Kontakt telefonicky nebo osobně přímo na pracovišti v Kurovicích (Po-Pá, 8:00-14:00 hod., tel. 573 351 292, 602 277 112), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vinamet@vinamet.com.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj