• P 
  • P 
  • Učitelé na 1. stupni základních škol 

Učitelé na 1. stupni základních škol

Zaměstnavatel: Vzdělávací institut Kormidlo z.s.
Chodská 697

Hledáme nového kolegu/kolegyni pro první stupeň naší Montessori školy Na vlně! Pokud jste vzděláním učitel prvního stupně základní školy a zajímá vás montessori pedagogika, pak máme pro vás skvělou pracovní příležitost.
Od září 2023 hledáme nového člena našeho týmu, který bude pracovat v příjemném kolektivu se zkušenou kolegyní. Hledáme učitele/ku, kteří jsou nadšeni pro práci s dětmi, mají chuť vyzkoušet individuální metodiku a chtějí se v tomto směru dále rozvíjet. Pokud máte stejné cíle, neváhejte nás kontaktovat!
V naší škole nabízíme možnost zaplaceného vzdělání v Association Montessori International, takže budete mít šanci rozšířit své znalosti a získat další kvalifikaci v oblasti montessori pedagogiky. AMI je nezisková organizace, která byla založena Marii Montessori a která poskytuje vzdělávání učitelů v Montessori metodě po celém světě.
Pokud vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na skolanavlne@gmail.com. Těšíme se na spolupráci s vámi!
ov.23.11.23

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Učitelé na 1. stupni základních škol
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj