• P 
  • P 
  • Školitel pro práce ve výškách 

Školitel pro práce ve výškách

Zaměstnavatel: SINGING ROCK s.r.o.
Poniklá 317

Výroba, vývoj a prodej outdoorového vybavení pro lezce a osobních ochranných prostředků pro práci ve výškách. Na pozici bude Tvojí náplní práce - Příprava a realizace školení zákazníků na Polygonu či pracovišti zákazníka, školení a provádění periodických prohlídek OOP, příprava odborných podkladů pro školení a jiná oddělení, uživatelská správa administrativního systému školení, konzultační činnost v oblasti BOZP, příprava a provádění konzultačního a poradenského servisu pro zákazníky, správa školícího prostoru, účast na veletrzích, sympoziích a odborných školeních. Testování a validace nových výrobků a spolupráce s vývojovým oddělením.Více na stránkách www.singingrock.cz.

Pro naši provozovnu v Poniklé hledáme novou posilu Polygon týmu na pozici Školitel pro práce ve výškách. Jestli se na to cítíš, určitě se nám ozvi. Možná hledáme právě tebe!

Další předpoklady: SŠ vzdělání, výbornou znalost ČJ a plynulou znalost AJ (slovem a písmem) . Praktické zkušenosti s prací ve výškách a/nebo OZO v BOZP. Organizační schopnosti., schopnost práce v týmu, ochota cestovat I do zahraničí, řidičské oprávnění skupiny B .

Odpovídající mzdové ohodnocení, možnost profesního růstu, pohodové kolegy v nekorporátním prostředí a zázemí úspěšné české firmy. Flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce na home office. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Climbing and Powder Days Off a řadu dalších benefit ( příspěvek na stravu, masáže , po roce - možný příspěvek na penzijní připojištění, slevy na nákup výrobků v naší podnikové prodejně , 5 týdnů dovolené, oblíbené firemní akce, firemní boul

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Školitel pro práce ve výškách
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj