• P 
  • P 
  • Speciální pedagog 

Speciální pedagog

Zaměstnavatel: Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14
Hranická 425

Nástup možný IHNED. Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, délka zaměstnání se může změnit.

a) zaměřené na speciální pedagogiku,
Studijní program Speciální pedagogika - všechny studijní obory.
Starší diplomy: Učitelství pro ŠMVZP (školy pro mládež vyžadující zvláštní péči), Vychovatelství pro ŠMVZP, Vychovatelství pro speciální zařízení, Učitelství pro speciální školy, Integrované studium speciální pedagogiky - učitelství na speciálních školách.
b) zaměřené na pedagogiku předškolního věku nebo na přípravu učitelů základní školy nebo na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů střední školy nebo na přípravu vychovatelů a doplňujícím studiem k rozšíření odborné kvalifikace uskutečňovaném vysokou školou, nebo
c) studijního oboru pedagogika a doplňujícím studiem k rozšíření odborné kvalifikace uskutečňovaném vysokou školou.
Doplňující studium k rozšíření odborné kvalifikace - v délce trvání nejméně 350 vyučovacích hodin. Studium od roku 2014 uskutečňují pouze tři VŠ - UK, UPOL a MUNI a první absolventi jsou až z roku 2017. Studium je zaměřené na diagnostiku.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@zsjakprerov.cz;
- telefonicky u paní Aleny Bendové tel. 581 211 739
- osobně na adrese : Základní škola J.A.Komenského a Mateřská škola Přerov-Předmostí, Hranická č.p. 93/14, Přerov II-Předmostí, 751 24 Přerov 4

odpovědět
Speciální pedagog
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj