• P
  • Učitel/ka hry na klavír

Učitel/ka hry na klavír

Zaměstnavatel: Základní umělecká škola Bystré, okres Svitavy
nám. Na podkově 59

Základní umělecká škola Bystré přijme aktivního a tvořivého učitele/učitelku hry na klavír, který má rád práci s dětmi, který se rád vzdělává a je přínosem pro žáky a kolektiv pedagogů ZUŠ.
NÁPLŇ PRÁCE: pracovní úvazek - 16 hod přímé pedagogické činnosti (2-3 dny v měsíci, možné postupné navýšení na plný úvazek), převážně individuální výuka, částečně i korepetice.
POŽADAVKY: odborné vzdělání v oboru (konzervatoř), výpis z resjtříku trestů, zdravotní způsobilost, praxe v oboru vítána
NABÍZÍME: pracovní smlouva na dobu určitou, do budoucna možná na dobu trvalou. Kreativní a vstřícný pracovní kolektiv se smyslem pro společnou věc, osobní a profesní růst, podpora jednotlivce i vzájemná spolupráce. Společná tvorba ŠVP, celoškolních projektů, kempů, workshopů, třídních akcí a jiných aktivit. Moderně vybavenou třídu a šikovné žáky. Pravidelný plat podle platového zařízení, odbornosti a praxe do 12.platové třídy (uvedená mzda je pro plný úvazek)
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj