• P
  • Učitel/ka odborného výcviku - elektro

Učitel/ka odborného výcviku - elektro

Zaměstnavatel: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská
Dubská 967

Učitel/ka odborného výcviku pro obor elektro.

Náplň práce:
- výuka maturitních a učebních oborů na HPP ( pracovní poměr se sjednává nejprve na 1 rok, po uplynutí na dobu neurčitou).

Požadujeme:
- minimálně vyučení v oboru elektro nebo podobném s osvědčením vyhlášky 50 minimálně §7,
- výhodou je vzdělání dle zákona 563/2004 Sb. - pedagogická odborná způsobilost (pokud není tato podmínka splněna, umožníme získat odbornou způsobilost dodatečně formou 1letého dálkového studia, které Vám uhradíme).

Nabízíme:
- nástupní plat dle platových tabulek k 1.1.2022 ( 31.550 - 37.060 Kč dle odpracovaných let),
- po zapracování osobní ohodnocení,
- čtvrtletní a pololetní odměny,
- 40 dní dovolené,
- 12 dní samostudia,
- závodní stravování,
- školní kiosek,
- čerpání z benefitu z UP karty ve výši až 8.400,-Kč za rok,
- parkování v areálu,
- možnost opravy motorového vozidla v našich dílnách.

Pokud Vás naše výzva zaujala, prosím, pošlete svůj životopis na:
brozj@sou-dubska.cz nebo volejte Po - Pá 8:00 - 15:00 hod. na tel. č. 731 558 075

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj