• P
  • Vychovatel / vychovatelka

Vychovatel / vychovatelka

Zaměstnavatel: Dětský domov, Horšovský Týn
Horšovský Týn 1

Vzdělání:
Kvalifikace pro výkon práce vychovatel dle § 16 zákona č. 563/2004 Sb. v platném znění.
Psychická způsobilost dle § 18 zákona 109/2002 Sb. v platném znění.
Zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestní bezúhonnosti (výpisem z rejstříku trestů).

Náplň práce:
Zajišťování výchovně vzdělávacích činností u dětí s nařízenou ústavní výchovou.
Práce v rodinných skupinách s počtem 6 - 8 dětí.
Rozložení práce je ve 14 denních cyklech (dlouhý/krátký týden) včetně víkendů a svátků.

Co požadujeme:
Znalost práce na PC.
Časovou flexibilitu, spolehlivost, empatii.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Zkušenosti práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami výhodou.

Nabízíme:
8 týdnů dovolené na zotavenou.
Možnost čerpání studijního volna v případě studia v oboru.
Příspěvek z FKSP na zaměstnanecké stravování + vitamínové prostředky.

Nutný e-mailový kontakt.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj