• UČITEL/KA VŠEOBECNĚ VZDĚLÁVACÍCH PŘEDMĚTŮ - ANGLICKÝ, NĚMECKÝ JAZYK

UČITEL/KA VŠEOBECNĚ VZDĚLÁVACÍCH PŘEDMĚTŮ - ANGLICKÝ, NĚMECKÝ JAZYK

Zaměstnavatel: Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ
Čelakovského 200

Zkrácený úvazek 0,714 úvazku, 15 hodin přímé pedagogické činnosti = 29 hodin celkem za týden. S možností pozdějšího navýšení do plného úvazku.
Nástup 30. srpna 2021 s možností pozdějšího nástupu.
Doba určitá do 29. srpna 2022, dle nástupu na 1 rok. Po oboustranné spokojenosti možno prodloužit na dobu neurčitou.
Náplň práce: Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - anglický, německý jazyk.
Požadavky: Aprobace pro SŠ aspoň u jednoho z předmětů, v případě druhého předmětu je možné mít dosaženou kvalifikaci i pouze pro ZŠ. Občanskou a morální bezúhonnost. Zdravotní způsobilost.
Pracovní doba: pondělí - pátek, od 7:30 do 16:00 hod.
Nabízíme výborné pracovní podmínky, dynamické vedení, inspirativní tým na škole, která má jméno. Prémie - odměny dle výkonu pracovníka.
První kontakt: Mgr. Sekyrka Pavel, Th.D., tel.: 382 214 887 (Po - Pá, 7:30 - 16:00 hod.), e-mail: sekyrka@oa-pisek.cz

Kontaktní osoba: Pavel Sekyrka
Telefon: 382 214 887
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj