• P
  • UČITEL - UČITELKA PŘEDMĚTU HRA NA BICÍ NÁSTROJE

UČITEL - UČITELKA PŘEDMĚTU HRA NA BICÍ NÁSTROJE

Zaměstnavatel: Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace
Padlých hrdinů 292

C04 z:13/7/2021
Náplň práce:
- pracovní úvazek učitele předmětu hra na bicí nástroje tvoří 7 hodin přímé vyučovací povinnosti a 5 hodin pedagogické přípravy.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- znalost českého jazyka
- odbornou kvalifikaci dle § 10 Zákona č. 563/2004 Sb..
Nabízíme:
- platové zařazení dle Přílohy č. 4 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 11. nebo 12. platová třída dle dosaženého vzdělání a učitelské praxe, zařazení do platového stupně dle započtené praxe
- prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba: Jan Vilášek
Telefon: 720 149 528 (PO-PÁ 9:00-18:00 hod.)
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj