• P
  • učitelka v MŠ

učitelka v MŠ

Zaměstnavatel: Mateřská škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
Sídliště 337

Místo výkonu práce: MŠ Hrochův Týnec
NÁPLŇ PRÁCE: učitelka MŠ
POŽADAVKY: Požadovaný profil - odborná kvalifikace a předpoklady pro práci učitelky MŠ v souladu s §3 a §6 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů. Dovednost hry na hudební nástroj (klavír, klávesové nástroje, kytara). Svědomitost, spolehlivost, flexibilita, kreativita, příjemné vystupování, kladný vztah k dětem. Náležitosti přihlášky - strukturovaný životopis; průběh dosavadních zaměstnání; doklad o dosaženém vzdělání; motivační dopis; souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Platové zařazení je v 8. - 9. platové třídě, platový stupeň je dle uznané praxe.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Závodní stravování
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Přihlášky se všemi požadovanými údaji zaslat nejpozději do 13.7.2021 na email: ms.htynec@seznam.cz nebo na adresu MŠ Hrochův Týnec, Sídliště 337, 538 62 Hrochův Týnec.

Kontaktní osoba: Martina Doudová
Telefon: 469 692 694
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj