• P
  • Lektor v oblasti výtvarných kurzů

Lektor v oblasti výtvarných kurzů

Zaměstnavatel: Umění do Znojma, z.s.
Kollárova 375

Náplň práce:
- příprava vzdělávacího plánu
- vedení tvořivých kurzů, příměstských táborů a workshopů, galerijní animace
- participace na kulturním programu pro děti a mládež
Požadavky:
- pedagogické vzdělání (výtvarný obor), umělecké vzdělání, případně praxe adekvátní úrovně
- pozitivní, respektující, otevřený přístup k dětem, kreativita
- aktivní zájem o výtvarné umění, přehled v oboru
- komunikativnost, spolehlivost, preciznost, časová flexibilita (ochota příležitostně pracovat i o víkendu)
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr či brigádu v inspirativním a přátelském prostředí
- možnost částečného úvazku
- motivační finanční ohodnocení
motivační prémie, možnost částečného úvazku

Kontaktní osoba: Krejčí
Telefon: 737990973
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj