• P
  • VYCHOVATEL, VYCHOVATELKA

VYCHOVATEL, VYCHOVATELKA

Zaměstnavatel: Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace
Kolofíkovo nábřeží 1062

KO: Janků Ivana Mgr. Životopis zašlete na email: janku@sst.opava.cz do 10.05.2021
K životopisu prosím připojte krátkou koncepci volnočasových aktivit pro žáky ve věku 15 - 18 let.
S uchazeči, kteří postoupí do druhého kola VŘ, bude domluven telefonicky nebo emailem individuální pohovor.

Požadujeme:
- min. středoškolské pedagogické vzdělání
- občanskou bezúhonnost (bez záznamu v Rejstříku trestů) zdravotní způsobilost
- PC gramotnost dobré úrovně
- samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, zájem o sebevzdělávání
- zkušenost z pedagogicko-výchovné práce výhodou
- uvítáme zkušenosti v práci s mládeží, s pořádáním sportovních a kulturních akcí, znalost cizích jazyků aj.

Platové ohodnocení podle zařazení do platového stupně a platové třídy na základě započtené praxe a vzdělání: 29 490 - 34 050 Kč
Po 3 měsících zkušební doby přiznán osobní příplatek, odměny (jejich výše závisí na pracovním nasazení a plnění úkolů), 8 týdnů dovolené, studijní volno, zvýhodněný telefonní tarif, dotované stravování přímo v objektu DM a další benefity z FKSP.
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu jednoho roku, který bude v případě oboustranné spokojenosti prodloužen na dobu neurčitou.

Popis pracovní pozice:
Vedení a organizace výchovné skupiny.
Organizace volnočasových aktivit.
Vedení pedagogické dokumentace.
Motivace žáků a studentů k realizaci cílů, seberealizaci.
Pomoc a podpora žáků a studentů při adaptaci a v náročných situacích.
Individuální přístup k žákům.

Kontaktní osoba: Ivana Janků
Telefon: 777 683 882
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj