• P
  • Učitelé na 1. stupni základních škol

Učitelé na 1. stupni základních škol

Zaměstnavatel: BASIS Educational Group CZ, s.r.o.
Úvoz 230

Pozice: Učitel humanitních věd a čj na prvním stupni základní školy a autor elektronické učebnice
Náplň práce:
- definice témat, které se budou vyučovat v rámci smíšeného předmětu v první třídě mezinárodní ZŠ
- vytváření výukových textů, obrázků a videí a dalšího obsahu vzdělání
- výuka humanitních věd (česká literatura, zeměpis, historie a umění)
- spolutvorba elektronické učebnice
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání
- výbornou znalost angličtiny (psaná i mluvená)
- schopnost pracovat v týmu i nezávisle
- zkušenost s výukou na ZŠ
Nabízíme:
- kreativní práci v mezinárodním kolektivu
- flexibilní pracovní dobu
- možnost ovlivnit, vytvářet a inovovat učební osnovy
- odpovídající platové ohodnocení

Kontaktní osoba: ZUZANA ŽIDLICKÁ
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha