• P 
  • P 
  • vychovatel/vychovatelka 

vychovatel/vychovatelka

Zaměstnavatel: Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace
Na Svobodě 172

Požadované vzdělání: minimálně maturitní zkouška na střední pedagogické škole výlučně obor vychovatelství, nebo vysokoškolské vzdělání v oboru speciální pedagogika.
Připravujete, provádíte a rozvíjíte osobnost uživatelů při podpoře volnočasových aktivit formou výtvarné, hudební, dramatické nebo pohybové činnosti, vytváříte měsíční výchovné plány činností a výchovné individuální plány na daný rok, podporujete uživatele při fixaci získaných hygienických, společenských a pracovních návyků, provádíte a podporujete nácvik uživatele ve všech činnostech podle jejich možností a schopností zejména ve vedení domácnosti, podporujete jejich přirozenou integraci do společnosti, jste jak pomocníkem, tak rádcem /např. při vzdělávání ve školce, škole, v zaměstnání, v domácnosti/.
Vyžadujeme flexibilitu, empatii, nekonfliktnost, schopnost týmové práce, trpělivost při výchově dětí.
Výhodou je praxe v sociálních službách, znalost práce s lidmi se zdravotním handicapem - mentální postižení a řidičské oprávnění pro budoucí užívání referenčního vozidla.
Práce na ranní směny od pondělí do pátku (7.30 - 16.00 hod.).

Zaměstnanecké výhody : závodní stravování, 40 dnů dovolené, systém odměn po zkušební době a další po 1 roce zaměstnání u organizace. Po roce možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky Po - Pá od 8.00h. do 14.00h., e-mailem i osobně - předem domluvit.

odpovědět
vychovatel/vychovatelka
Kontaktní osoba: Jana Kuglerová
Telefon: 778 407 037
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj