• P
  • Vychovatel/ka

Vychovatel/ka

Zaměstnavatel: Dětský domov a Školní jídelna, Hranice, Purgešova 847
Purgešova 847
Hranice

Náplň práce:
přímá pedagogická činnost v zařízení pro výkon ústavní výchovy (dětském domově, děti ve věku 3 -20 let).

Požadavky:
Splnění odborné kvalifikace podle zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 v platném znění, § 16 odst.2. (VŠ v oblasti pedag. věd zaměřené na speciální pedagogiku nebo sociální pedagogiku, VOŠ zaměřená na speciální pedagogiku, vzděláním stanoveným pro vychovatele podle odst. 1 § 16, uvedeného zákona a vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném VŠ a zaměřené na spec. ped.)

Nabízíme:
Závodní stravování, příspěvek z FKSP na vitaminy, masáže, cvičení

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: reditelka@ddhranice.cz

Kontaktní osoba: Pavla Tvrdoňová
Telefon: 581694233
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj