• P
  • Učitel/ka odborných předmětů - elektrotechnika

Učitel/ka odborných předmětů - elektrotechnika

Zaměstnavatel: Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781
Tyršova 781
Lipník nad Bečvou

Náplň práce:
výuka některých z předmětů: elektronika, elektrická měření, energetika, automatizace a robotika.

Požadujeme:
trestní rejstřík bez záznamu; pedagogické vzdělání je výhodou, ale není podmínkou nástupu. Praxe není nutností

Nabízíme:
8 týdnů dovolené + 12 dnů studijního volna, penzijní připojištění, stravování, další vzdělávání pedagogických pracovníků, možnost ubytování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: tesarm@sse-lipniknb.cz;
- telefonicky (pondělí až pátek 08,00 - 16,00hod.) na čísle 606 710 915 - Mgr. Michael Tesař

Kontaktní osoba: Michael Tesař
Telefon: 606710915
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj