• P
  • UČITEL/KA V MŠ

UČITEL/KA V MŠ

Zaměstnavatel: Mateřská škola Skipi s.r.o.
Tyršova 949
Letohrad

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Montessori mateřská škola, Tyršova č.p. 949 561 51 Letohrad
POPIS POZICE:
Do Montessori mateřské školy v Letohradě přijmeme kolegu/kolegyni k posílení našeho kolektivu. Jste trpělivý, vnímavý, tvořivý člověk, který preferuje alternativní vzdělávání? Komunikujete s dětmi s respektem? Potom hledáme přímo Vás.
POŽADUJEME:
- pedagogické vzdělání pro MŠ
- bezúhonnost
- kladný vztah k dětem
- zdravotní způsobilost
- samostatnost, systematičnost, pečlivost, trpělivost
NABÍZÍME:
- zajímavou a tvůrčí práci s dětmi v moderním prostředí
- smlouvu HPP
- přátelské prostředí a rodinnou atmosféru
- podporu dalšího vzdělávání
- nástup možný ihned
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Kontaktní osoba: Marcela Kykalová
Telefon: 606 654 088
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj