• P 
  • P 
  • učitel/ učitelka v oblasti předškolní výchovy 

učitel/ učitelka v oblasti předškolní výchovy

Zaměstnavatel: Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO
Revoluční 1845
Litoměřice

smouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito. Podmínka na požadované vzdělání: střední pedagogická škola s maturitou obor předškolní a mimoškolní výchova, popř. humanitní činnost.
Požadavky na uchazeče: zdravotní způsobilost pro práci s dětmi předškolního věku, výpis z rejstříku trestů, absence poruch řeči, zaměření na výchovné aktivity a výchovnou péči, kladný vztah k malým dětem, znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost rozhodovat a přijmout odpovědnost, čestnost, loajalita, schopnost týmové práce, empatie a stabilita. Vítány jsou pedagogické zkušenosti v rozsahu práce s dětmi předškolního věku vč. kreativních přístupů a hra na hudební nástroj.
Nabízíme: práci v dětské skupině pro děti předškolního věku, která je alternativou mateřské školy, viz. http://www.centrumsrdicko.cz. Pracovní doba v běžném pracovním týdnu vždy v rozsahu 8 hodin, a to v rozpětí od 6:00 do 16:00 hodin.
Zaměstnanaecké výhody: v organizaci je zajištěno stravování, nárok na dovolenou v rozsahu 5 týdnů, osobní ohodnocení, odměny, výhody FKSP, stabilita, jistota, dobrý kolektiv.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

odpovědět
učitel/ učitelka v oblasti předškolní výchovy
Kontaktní osoba: Lenka Stehlíková
Telefon: 416 742 087
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj