• P 
  • P 
  • učitel/ka anglického a českého jazyka 

učitel/ka anglického a českého jazyka

Zaměstnavatel: Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace
Bezručova 1601
Blansko

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené. Plný pracovní úvazek, možno i zkrácený pracovní úvazek - dle domluvy
Předpoklady včetně odborné kvalifikace pro pracovní místo učitelky/e anglického a českého (anglického) jazyka podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění, uvedené v § 3 a § 9 odst. 1.
Další požadavky: schopnost dobře komunikovat a pracovat v týmu * vysoké pracovní nasazení * samostatnost a aktivní přístup * praxe ve školství, případně v práci s mládeží výhodou.
Platové zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Zaměstnanecké výhody: Nabízíme příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, závodní stravování, příspěvky na sport, kulturu a rekreaci z FKSP.
Přihlášky do výběrového řízení zasílejte do 10. 12. 2019 písemně nebo elektronicky spolu se strukturovaným životopisem, s kopií dokladů o dosaženém vzdělání a písemným souhlasem se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení v souladu s platnou legislativou.
Kontakt možný telefonicky v čase 6.30-14.30 hod na č. 516 419 621 - Ing. Jarmila Dufková, Nataša Hudcová, na e-mail. adrese: jarmila.dufkova@sosblansko.cz; natasa.hudcova@sosblansko.cz

odpovědět
učitel/ka anglického a českého jazyka
Kontaktní osoba: Nataša Hudcová
Telefon: 516 419 621
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj