• P
  • Učitel/ka střední školy - předmět Anglický jazyk

Učitel/ka střední školy - předmět Anglický jazyk

Zaměstnavatel: Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
Pod Strání 1776
Vsetín

UČITEL/KA STŘEDNÍ ŠKOLY - PŘEDMĚT ANGLICKÝ JAZYK
Nástup možný po dohodě ihned. Pracovní poměr, zástup za dlouhodobou nemoc a následný zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
POŽADUJEME: Splněné předpoklady dle zákona 563/2004 Sb., v platném znění, učitel všeobecně-vzdělávacích předmětů střední školy (předmět Anglický jazyk). Bezúhonnost. Praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Učitel/ka SŠ - předmět anglický jazyk. Výše úvazku 0,81 (17 hodin přímé pedagogické činnosti týdně). Nástup možný ihned.
NABÍZÍME: Stravování ve školní jídelně, možnost dalšího vzdělávání. Výše platu dle dosažené praxe.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky pan Ing. Miroslav Václavík, tel.: 571 428 910 v pracovní dny v době od 7:30 do 15:00 hod. Nebo e-mailem na adrese: spss@spssvsetin.cz

Kontaktní osoba: Miroslav Václavík
Telefon: 571 428 910
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj