• P
  • UČITEL / UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY SPECIÁLNÍ

UČITEL / UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY SPECIÁLNÍ

Zaměstnavatel: Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové
Markovická 621
Hradec Králové

- PP zkrácený na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce s postiženými dětmi
- Nabízíme: příspěvek na stravu, čerpání z FKSP, firemní tarif telefonu, dovolenou a studijní volno
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu (7:30 - 15:00) č. 725 864 724, 495 408 645, kontaktní osoba: Libuše Veselá nebo emailem:Libuse.Vesela@seznam.cz
Volné místo učitel / učitelka mateřské školy speciální pro lokalitu Hradec Králové.

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Libuše Veselá
Telefon: +420 495 408 645,725 864 957
Požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj