• Učitel / učitelka odborných předmětů a odborného výcviku v oboru elektromechanik

Učitel / učitelka odborných předmětů a odborného výcviku v oboru elektromechanik

Zaměstnavatel: Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí
Komenského 873
Kostelec nad Orlicí

Kontakt zasláním životopisu na e-mail buzkova@szeskostelec.cz.
Požadujeme:
- odpovídající vzdělání, osobnostní předpoklady
- aktivní a pozitivní přístup k plnění úkolů, samostatnost
- velmi dobré komunikační dovednosti
- spolehlivost, důslednost, loajalitu
Náplň práce:
- přímá a nepřímá pedagogická činnost v předmětech odborného výcviku v oboru elektromechanik pro zařízení a přístroje
- přímá a nepřímá pedagogická činnost v odborných technických předmětech
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvky na stravování, rekreaci, dětské pobyty, vstupenky na vybrané kulturní akce
- podpora dalšího vzdělávání
Mzda dle započtené praxe.
Volné místo učitel / učitelka odborných předmětů a odborného výcviku v oboru elektromechanik pro lokalitu Kostelec nad Orlicí.

Nástup možný od: 01. 11. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Mgr. Yvona Bůžková
Požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj